RING ELLER KOM IN I BUTIKEN I VISBY! 

Var och en av oss är specialist på sitt eget område, men alla kan lite om allt. Tveka inte att fråga oss om i stort sett vad som helst. Ingenting är omöjligt. Vill du hellre att vi kommer ut till dig så gör vi självklart det - vi är ständigt ute och rör på oss, med leveranser och uppdrag över hela ön.


Kontakta oss gärna direkt!

Olof Bäckström
Specialist på kontor & profilprodukter
Ring direkt: 0498-20 27 52
olof@foretagsspecialisten.se

Sabina Björkman
Specialist på profilerande tryck & brodyr
Ring direkt: Föräldraledig
sabina@foretagsspecialisten.se

FS Linda web 600 72.jpg

Linda Funk
Specialist på profilerande tryck & brodyr
Ring direkt: 0498-20 27 71
linda@foretagsspecialisten.se

 

Emil Hedlund
Specialist på profilerande tryck & brodyr
Ring direkt: 0498-20 27 72
emil@foretagsspecialisten.se

Gustaf Molin
Specialist på vårdkläder & skyddsutrustning
Ring direkt: 0498-20 27 51
gustaf@foretagsspecialisten.se

Elias Engström
Specialist på arbetskläder & skyddsutrustning
Ring direkt: 0498-20 27 74
elias@foretagsspecialisten.se

 
Janne.jpg

Jan Olsson
Specialist på kontor & konferens
Ring direkt: 0498-20 27 73
jan@foretagsspecialisten.se

Emelie.jpg

Emelie Buskas
Specialist på profilerande tryck & brodyr
 

 
 

Thomas Jakobsson
Specialist på Kinnarps & ergonomi
Ring direkt: 0498-65 75 01
thomas@foretagsspecialisten.se

Li Jakobsson
Specialist på möbler & inredning
Ring direkt: Föräldraledig
li@foretagsspecialisten.se

emelie bokeh 600px.jpg

Emelie Jonsson
Specialist på möbler & inredning
Ring direkt: 0498-65 75 02
emelie.jonsson@kinnarps.se

 
annamaria bokeh 600px.jpg
 
 

Anna-Maria Frostman
Specialist på ekonomi
Ring direkt: 0498-20 27 10 
anna-maria@foretagsspecialisten.se


välkommen till gotlands största företagsbutik!

Vår välsorterade butik på närmare 1000 kvm ligger på Skarphäll, tvärs över gatan från Willys och Zoo Market. Här hittar du möbelutställning, kontorsvaror, yrkeskläder, arbetsskor, handskar, reflexvästar, presentartiklar, brodyrverkstad och mycket mycket annat. Allt under ett tak. Och självklart med en stor och inbjudande fikahörna. Välkommen in!

MÅNDAG - FREDAG 8-17

0498-20 27 00

SKARPHÄLLSGATAN 13, VISBY


Hitta hit